Contact

Contact opnemen

Wilt u verder praten met DHV Accountants, het accurate, betrokken en alerte kantoor met de vriendelijke tarieven? Als u hier uw gegevens achterlaat, nemen wij zo snel mogelijk contact met u op.

Onze leveringsvoorwaarden kunt u hier downloaden.

Onze klachtenregeling kunt u hier downloaden.

Onze privacy statement kunt u hier downloaden.

    Naam*

    Adres

    Postcode

    Woonplaats

    Telefoonnummer

    E-mailadres*

    Bericht*

    Velden gemarkeerd met een * zijn verplichte invoervelden.

    Contactgegevens

    F.A.M. (Fred) de Haas AA

    M: 06-52624762

    fred@dhvaccountancy.nl

    T.A.J. (Tom) Veerman

    M: 06-21890577

    tom@dhvaccountancy.nl

    B. (Brian) de Wit

    brian@dhvaccountancy.nl

    R.A.M. (Rick) Runderkamp

    rick@dhvaccountancy.nl

    E.A.M. (Liesbeth) Nieuweboer

    liesbeth@dhvaccountancy.nl

    M. (Miranda) Tol – Koning

    miranda@dhvaccountancy.nl

    E.A.J.M. (Eric) Koning

    Eric@dhvaccountancy.nl

    A.J.M. (Astrid) Barendse

    Astrid@dhvaccountancy.nl